X
تبلیغات
اداره آموزش دانشگاه پیام نور مه ولات - اطلاعیه
 انتخاب واحد ترم جاری بر اساس معدل نیمسال اول ۹۰-۸۹به شرح ذیل می باشد

 تاریخ و ساعت  مشخص شده  تا حداکثر 72 ساعت می توانید  از مسیر  زیر نسبت به انتخاب دروس نیمسال اول اقدام نمایید  منوی کاربر ==> ثبت نام ==> عملیات ثبت نام ==> ثبت نام اصلی

ضمنا برنامه هفتگی در هین قسمت قابل مشاهده می باشد

معدل زیر۱۲ (۱۲واحد) بین ۱۲ تا۹۹/۱۶(۲۰واحد) بالاتر از ۱۷(۲۴واحد) می باشد.

**شایان ذکر است دانشجویان بدهکار  حداکثر  36 ساعت  بعد از پرداخت در بانک قادر به انتخاب واحد خواهند بود(تعطیلات به این زمان اضافه می گردد).

-**با توجه به آنکه تعدادی از دانشجویان در زمان انتخاب واحد کلیه نمرات نیمسال قبل (نیمسال اول 89) و در نتیجه معدل معیار خود دریافت نکرده اند ضروری است این دسته از دانشجویان جهت اصلاح انتخاب واحد و بررسی شرایط روابط دروس(پیشنیازی و همنیازی) و سقف انتخاب واحد و در نهایت دریافت گزارش 101(گزارش نتيجه ثبت نام (ترميم) دانشجو در طول ثبت نام) در زمان حذف و اضافه اقدام نمایند.

-**لازم است دانشجویان از تاریخ 07/03/1390 نسبت به دریافت کارت آزمون و مطابقت آن با گزارش 101  اخذ شده در زمان حذف و اضافه اقدام نمایند.

دانشجویان محترم می توانند جهت مشاهده وچاپ لیست دروس انتخاب واحدنیمسال دوم ۸۹-۸۸ به رشته مورد نظر خود مراجعه و قسمت ادامه مطلب را ملاحظه فرمایند

دانشجویان گرامی جهت ثبت نام دروس ریزشی آزمون های نیمسال اول سال تحصیلی 90 - 89 که امتحان آنها در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 9 و 10 اسفند ماه 1389 برگزار می گردد می بایست در تاریخ های 6و7 اسفند ماه سال جاری نسبت به ثبت نام از مسیر زیر اقدام نمایند.
منوی کاربر ==> ثبت نام ==> عملیات ثبت نام ==> درخواست امتحان مشروطین،دروس ریزشی و تکدرس

-

 ۳-جهت انتخاب واحد روی عبارت سایت گلستان  کلیک نمایید.

۱جهت حذف و اضافه روی عبارت سایت گلستان کلیک نمایید.

-جهت دریافت نمونه سوالات سالهای قبل روی عبارت اینجا کلیک نمایید

 

 

**جهت انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 90 - 89 از تاریخ 18/11/1389می توانید با ورود به سیستم  از طریق مسیر زیر از تاریخ و ساعت ثبت نام خود آگاه گردید.   

-**از تاریخ و ساعت  مشخص شده  تا حداکثر 72 ساعت می توانید  از مسیر  بالا نسبت به انتخاب دروس نیمسال دوم اقدام نمایید  منوی کاربر ==> ثبت نام ==> عملیات ثبت نام ==> ثبت نام اصلی

+ نوشته شده در چهارشنبه 1390/07/20ساعت 8:0 قبل از ظهر توسط زوزنی,چاکری |